top of page

Reference

V Květince je železným pravidlem, že první dítě následují do jesliček a školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Green Pink Minimalist Doodle A4 Document.png

Co o Květince říkají rodiče? 

ref1.jpg

„Dcera navštěvovala jesličky bezmála jeden rok a zvykla si už od prvního dne na příjemné paní učitelky i krásné prostředí. Opalinku bych doporučila všem rodičům, kteří vyžadují osobitý přístup, zábavný a vzdělávací denní program a rodinnou atmosféru. Výsledkem je spokojené a usměvavé dítě, které se už večer nemůže dočkat, až bude ráno a ono bude moct jít zase do školky.“

Barbora Okenková a dcera Laura

Green Pink Minimalist Doodle A4 Document_edited.jpg
Opalinka-děti-2.jpg

„Když bylo mému synovi Šimonovi 1,5 roku, dostala jsem nabídku od svého zaměstnavatele vrátit se zpět do práce. Začala jsem tedy zvažovat návrat a musela jsem hledat vhodné jesličky nebo školku, kde by Šimonovi bylo dobře. Navštívila jsem několik zařízení a moc mi to v mém rozhodnutí nepomohlo, než jsem dostala tip na Opalinku.

Vaše školka mě ihned zaujala zejména příjemným a útulným prostředím rodinného domu se zahradou a byly pro mě vyřešením rozhodování mezi péčí o dítě a prací. Svým pestrým programem, akcemi a vůbec úžasným, velmi profesionálním přístupem tet byly i velkým přínosem pro mého syna a předpokladem pro jeho bezproblémový přechod do státní školky.

Chtěla bych vám moc poděkovat za péči, kterou jste našemu Šimonovi věnovaly ten rok a čtvrt, co k vám chodil. Věřte, že se mu u vás líbilo, že k vám chodil jako ke skutečným tetám, že si v Opalince našel prvního opravdového kamaráda 🙂 a že se ještě v budoucnu potkáme při dalším hlídaní, pokud se naše rodina rozroste o dalšího rošťáka.

Přeji vám všem v Opalince hodně štěstí!“

Eva Mádrová Čadová a syn Šimon
Green Pink Minimalist Doodle A4 Document.png
ref3.jpg

„Náš syn Tadeášek navštěvoval Květinku 2 roky. Po celou dobu byl velice spokojený. Potkal zde nové kamarády a vždy se těšil na tety. My rodiče jsme velice ocenili dokonalou informovanost a velice profesionální přístup celého personálu. Troufám si říci, že pro syna jsme nemohli vybrat lépe 🙂 Děkujeme.“

Zuzana Dubová a syn Tadeáš
bottom of page